Aron
Reu

Chihuahua

Door onvoorziene omstandigheden is Aron op zoek naar een nieuw thuis. Deze charmante kruising Chihuahua heeft wat tijd nodig om je te leren kennen. Nieuwe mensen die hij nog niet kent, zijn voor hem aanvankelijk heel spannend. Op een afstand bekijkt hij alles en laat zijn angst het overnemen. Maar, vanaf het moment dat hij merkt dat je goede bedoelingen hebt, komt hij steeds dichterbij... en plotseling zit hij op je schoot, buikje bloot, vragend om aaitjes.

Het is belangrijk om Aron zelf het initiatief te geven om zijn angst te overwinnen en hem het vertrouwen te schenken dat hij nodig heeft. Zo leert hij dat de grote, wijde wereld helemaal oké is. We denken dat een gezin met kleine kinderen minder geschikt voor hem is. Andere honden zijn prima, zolang ze hem ook de ruimte geven om af en toe wat tijd alleen door te brengen.

Wil je Aron graag leren kennen? Dan vragen we je vriendelijk om onderstaand formulier in te vullen of een kijkje te nemen op onze website www.ganzeweide.be.

 

 

 

Leeftijd
2
Gesteriliseerd
Neen
Beschikbaar voor adoptie
Ja
Reden van opname
afgestaan
Kan met kinderen om < 6 jaar?
Neen
Kan met kinderen om < 14 jaar?
Neen
Gesterliseerd/gecastreerd?
Neen
Heeft toegang nodig tot een tuin?
Ja
Zindelijk?
Neen
Kan vervoerd worden in de auto?
Onbekend
Kan met andere honden?
Onbekend
Kan met andere katten?
Onbekend
Ervaring met andere diersoorten (bijv. kippen, konijnen,...)?
Onbekend
Kan alleen thuis blijven?
Neen
Basis commando's gekend?
Neen
Formaat
klein
Adopteer mij

Aanvraag adoptie

Persoonlijk
Gezinssamenstelling
Nee Ja
Kleinkinderen, buren, kameraadjes,...
Huisvesting
Nee Ja
Nee Ja
Nee Ja
Nee Ja
Levenscomfort van de hond
Hoe zal je voldoen aan de bewegingsbehoeften?
Waar zal de hond verblijven?
Ervaring
1 lijn per dier. Ras, geslacht. Intact of gesteriliseerd.